Menu Zamknij

KLIMATYZACJA HAIER

Komfort i przyjemność użytkowania dzięki technologiom inteligentnego sterowania, oczyszczania powietrza oraz wydajności w ogrzewaniu i chłodzeniu.

Kompaktowa budowa klimatyzatorów ze specjalną konstrukcją umożliwiającą łatwe wysunięcie elementów urządzenia. Umożliwia łatwy dostęp do komponentów klimatyzatora oraz ich proste czyszczenie.

Szybki rozwój technologii komunikacyjnej w ostatnich latach pozwolił na wprowadzenie funkcji ułatwiających korzystanie z urządzeń. Klimatyzatory Haier mogą być sterowane za pomocą telefonu lub tabletu podłączonego do sieci internetowej. Dzięki inteligentnym funkcjom możesz dostosować klimatyzator do swoich potrzeb, z dowolnego miejsca i o każdej porze.

Automatyczne sterowanie i kontrolowanie pracy klimatyzatora w rzeczywistym czasie z czujnikiem ruchu. Klimatyzator na podstawie odczytów z wbudowanych czujników minimalizuje zużycie energii elektrycznej oraz polepsza komfort użytkowników.

W związku z ciągłym rozwojem innowacji w dziedzinie klimatyzacji, podstawowe funkcje urządzenia, takie jak chłodzenie i grzanie nie są już wystarczające. Dlatego Haier zapewnia użytkownikom najbardziej komfortowe rozwiązania. Technologia inwerterowa PID pozwala klimatyzatorowi osiągnąć zadaną temperaturę znacznie szybciej. Klimatyzatory Haier oferują bardzo cichą pracę, na poziomie, nawet 15 dB(A)

ZOPTYMALIZOWANA KONSTRUKCJA KANAŁU POWIETRZNEGO
W zoptymalizowanej konstrukcji kanału powietrznego, wlot powietrza jest powiększony o 17% co optymalizuje strumień powietrza oraz obniża poziom hałasu.


ZOPTYMALIZOWANA KONSTRUKCJA WENTYLATORA POPRZECZNEGO
Przeprojektowany wentylator poprzeczny zapewnia zwiększoną objętość powietrza.
Przepływające powietrze jest mniej zniekształcone i hałas wentylatora jest zredukowany za pomocą optymalnego kąta nachylenia jego łopatek.


SYSTEM STEROWANIA ELEKTRYCZNEGO
Klimatyzatory Haier wspierane są przez specjalny program wspomagający pracę sprężarki i silnika na najwyższej częstotliwości, co sprawia, że wentylator pracuje na pełnej prędkości.